طراحی سایت

  در جهان امروز و تجارت نوین، وب سایت نقش بسیار مهمی در موفقیت شما دارد. در عصر اطلاعات مخاطبین و رقیبان شما فقط یک کلیک با شما فاصله دارند. هم اکنون در دنیا صدها میلیون نفر از اینترنت استفاده می کنند. زمینه فعالیت شما هرچه میخواهد باشد، مسلما شما نمیتوانید به سادگی از این جمعیت صرفه نظر کنید. وب مکانی جهت حضور شما و تجارت ارزان و سریع شماست، کاتالوگ یا اطلاعات شما همیشه در دسترس است. شما میتوانید 24 ساعت در شبانه روز خدمتتان را ارائه دهید و از ترافیک و شلوغی شهرها به دور باشید. شما در مقابل بازار و تقاضای جهانی قرار دارید، از برخورد مستقیم با مشتری عصباتی خبری نیست، به راحتی و با سرعت میتوانید پیامهایتان را انتقال دهید و میتوانید هزینه های بسیار زیادی را مانند پذیرش سفارشات، چاپ، نامه نگاری، پرسنل و… کاهش دهید.
معماری اطلاعات پایه و اساس طراحی و ساخت وب سایت میباشد. معماری اطلاعات ساختار کلی سایت است و در حکم نقشه اصلی آن میباشد. کلیه اجزا از جمله صفحات و ارتباطاتشان، مطالب و محتویات صفحات، فرم ها، راهبری سایت، اینترفیس، گرافیک، تبادلات، کارکردها و …  همگی بر طبق آن ساخته میشوند.

clip

امکانات بخش طراحی

– مشاوره در زمینه وب سایت و تجارت الکترونیک و ارایه راهکارهای مناسب صنعت شما …
– بهره گیری از طراحان مجرب
– استفاده از نرم افزارها و تکنیکهای برنامه نویسی به روز
– طراحی بر اساس جدیدترین الگوهای وب دنیا
– طراحی مجدد تا تامین نظر مشتری
– امکان در اختیار نهادن نرم افزارهای مدیریت سایت
– آموزش نحوه استفاده و کار با سایت
– امکان طراحی لوگو، آرم، عکاسی و…
ما بسیار شاد خواهیم شد که ایده های گرانقدر شما را جان بخشیده و در وب سایتتان به نمایش بگذاریم. برای اطلاعات بیشتر همین حالا با ما تماس بگیرید تا شما هم نیز به جمع تاجران الکترونیکی دنیا بپیوندید.

 

طراحی صفحات وب

    يکی از مهمترين عوامل در جذب بيننده و افزايش کاربران سايت نحوه طراحی آن است. هرچه در اين زمينه دقت و ذوق بيشتری صورت پذيرد و سايت مورد نظر ماهرانه و جذاب تر طراحی شود، نتيجه بهتری خواهد داشت. استفاده از تصاوير زيبا و درخور سايت، ترکيب رنگ متناسب ، استفاده از انيميشن و کليپ ها و در عين حال کم حجم بودن سايت و لود سريع آن همگی از عواملی هستند که باعث می شود سايت شما به عنوان يک سايت نمونه و متمايز شناخته شود. همچنين چنانچه سايت شما اين قابليت را داشته باشد تا بتوانيد به راحتی هر از چند مدت، اشکال، رنگ ها و … سايت را تغيير دهيد و سايت خود را متنوع تر سازيد، باعث جذابيت بيشتر سايت شما خواهد شد. با توجه به نکات فوق تيم طراحی ما آماده است تا در زمينه طراحی ، برنامه نويسی و  آماده سازی سايت های پيشرفته و دايناميک ، ايجاد بانک های اطلاعاتی مرتبط، تبليغات و مديريت بازديدکنندگان و تهيه و طراحی امکانات سايت منطبق با طرح و سفارش شما ، خدمات لازم را ارائه نمايد.

   از آنجا که هزينه طراحی بسته به مقدار زمان و کاری است که صرف طراحی می شود ، نمی توان نرخ دقيقی برای طراحی سايت بيان نمود. معمولاً هزينه طراحی بعد از ارسال سفارش و با توجه به امکانات درخواست شده محاسبه گرديده و به کاربر اعلام می شود. اين هزينه ممکن است با توجه به طرح مورد نظر کاربر  متغير باشد.

 مشخصه هايی که معمولاً هزينه طراحی سايت را افزايش می دهند عبارت اند از:

1- نياز به برنامه نويسی جهت بخش يا قسمتی از سايت.
2- استفاده از بانک های اطلاعاتی
3- چند زبانه کردن سايت
4- افزايش امنيت و بالا بردن سطح اطمينان سايت
5- طراحی لوگو و کليپ ها

به طور كلی صفحات سايت های اينترنت بر دو نوع Static و Dynamic می باشند.

صفحات Static

   صفحات استاتيك (Static  ) صفحاتی هستند كه معمولا از يك مجموعه نوشته با پاراگراف بندی معين به همراه تصاويری مرتبط تشكيل شده اند. اين صفحات همان طور كه از نامشان پيداست ثابت می باشند ، بدين معنی كه كاربری كه از سايت ديدن ميكند نميتواند بر روی صفحه تاثير بگذارد و در آنها تغيير ايجاد كنيد. به روز كردن ( Update ) كردن اينگونه سايتها مشكل و نياز به دانستن تخصص در زمينه طراحی و وب می باشد و صاحبان اينگونه سايتها بدون داشتن دانش كافی در زمينه اينترنت و طراحی وب سايت، قادر به بروز رسانی سايت خود نمی باشند. و هر بار ناچارند با صرف هزينه هايی كه به طراحان پرداخت ميكنند ، سايت خود را بروز رسانی كنند. طبعاً هزينه طراحی اينگونه سايتها به مراتب ارزان تر از دسته DYNAMIC می باشد. از جمله زبانها يا بهتر بگوييم اسكريپت هايی كه در اين قبيل سايتها غالبا بكار برده ميشود می توان به CSS , Java Script , XML , HTML ,… اشاره كرد.

صفحات Dynamic

   صفحات دايناميك ( Dynamic ) همان طور كه از نامشان پيداست به معنی صفحات پويا يا متحرك می باشند. اين گونه صفحات توسط برنامه نويسی تحت وب توليد می شوند . از جمله زبانهای تحت وب می توان به Prel , CGI , ASP , PHP , … اشاره كرد كه امروزه در بين سايتهای اينترنتی دو مورد  PHP و ASP بيشتر به چشم ميخورد و رقابت تنگاتنگی بين اين دو زبان وجود دارد . اين دسته از سايتها انعطاف پذيری بسيار بالايی دارند، بر خلاف دسته قبل ، در اين گونه سايتها هر لحظه احتمال تغيير وجود دارد. شايد تعداد صفحاتی كه در دسته صفحات استاتيك قرار ميگيرند قابل شمارش باشند، اما صفحات پويا غير قابل شمارش هستند، البته تعداد فايلها مشخص هستند اما بايد در نظر داشت كه هر فايل ممكن است از مجموعه ای از صفحات تشكيل شده باشند كه بسته به در خواست كاربر صفحه خاصی به آن كاربر نمايش داده می شود. شايد بزرگترين مزيت اين گونه سايتها را بتوان در امكان اتصال به انواع بانك های اطلاعاتی و توليد بانكهای اطلاعاتی تحت وب دانست. از جمله بخشهايی از سايتها كه شامل اين دسته می شوند و توسط برنامه نويسی توليد ميشوند، می توان به انجمنهای پرسش و پاسخ، فرم های نظر سنجی،   فرم های تماس با ما، خريد و فروش آن لاين و بسياری بخشهای متنوعی كه تنها از عهده زبان های برنامه نويسی تحت وب ساخته است را می توان نام برد. بروز رسانی ( Update ) اينگونه سايتها می تواند بسيار ساده باشد و نياز به داشتن هيچ گونه دانشی در زمينه طراحی نمی باشد.       برنامه نويس سايت می تواند به راحتی صفحه ای جهت كنترل و مديريت بخشهای مختلف سايت به طور اختصاصی برای شما كه صاحب سايت هستيد طراحی كند تا بتوانيد به سرعت و سهولت سايت خود را مديريت نمائيد و همينطور عمل بروز رسانی را برای هميشه خود شما انجام دهيد. در مورد هزينه اين گونه از سايتها در مقايسه با دسته قبل بايد گفت ، با توجه به برنامه نويسی در صفحات كه نياز به وقت فراوان و تخصص خاصی در اين زمينه دارد، طراحی اين گونه سايتها نسبتا هزينه زيادی برای مشتريان در بر خواهد داشت. لازم به ذكر است كه هزينه طراحی وب سايت هيچگونه قيمت مشخص و ثابتی ندارد و هميشه بصورت توافقی بوده است ، همچنين بسته به سابقه و كيفيت كار طراح و همچنين نوع مشتری می تواند به ميزان قابل توجهی نوسان داشته باشد.

   هيچ وقت نبايد فراموش كرد كه در بحث طراحی وب سايت، گرافيك نقش بسيار تعيين كننده ای را ايفا ميكند و حتی در اغلب اوقات در يك سايت حرف اول را گرافيك، تركيب رنگ و ظاهر زيبا خواهد زد.  همچنين با پيشرفته تر شدن صفحات وب و آمدن سيستم های جديد، امكان استفاده از صدا و انيميشن نيز به شكل چشمگيری در صفحات وب جهت زيبا تر شدن هر چه بيشتر آنها موثر بوده اند.

مزايای راه اندازی وب سايت در كسب و كار شما

 • شما علاوه بر تلفن ، فاكس و آدرس پستی يك راه ارتباطی ديگر نيز با مشتريان خود داريد. پست الكترونيك ( ايميل )
 • نمايشگاه بين المللی محصولات شما با كمترين هزينه هميشه برپاست ، بدون اينكه قبض آب ، برق ، ماليات و … داشته باشيد.
 • وقتي كسی در اينترنت مثلاً بدنبال كتاب فيزيكی می گردد كه شما آن را نوشته ايد يا ناشر آن هستيد در جستجوگری مثل گوگل خيلی راحت شما را پيدا می كند.
 • مشتری برای دفعات بعدی خيلی بيشتر به فروشگاه آنلاين شما مراجعه ميكند ، چون فاصله مشتری تا آنجا فقط يك كليك است و هزينه ای هم ندارد!
 • هزينه تبليغ محصولات در دنيای اينترنت بسيار كمتر از رسانه های ديگر مانند تلويزيون و راديو است. پس می توانيد كسب و كار خود را با هزينه ای بسيار جزئی به تمام دنيا معرفی كنيد .
 • اظهار نظر در محيط شبكه اينترنت برای همه آسان تر از گفتگوی تلفنی يا نوشتن نامه است. بنابراين خيلی بيشتر با مشتريان خود در تماس خواهيد بود.
 • مشتريانی كه نمی توانند بصورت حضوری از شركت يا فروشگاه شما بازديد كنند ، حال ميتوانند حداقل خدمات و محصولات شما را در وب سايت تان ببينند. اين مشتری ممكن است حتی در جزاير قناری باشد!
 • اگر محصولی توليد می كنيد كه طيف وسيعی از نسل جوان از آن استفاده می كنند ، مثلاً يك كتاب يا نرم افزار ، كم كم وبلاگ ها و سايت هايی درباره محصول شما مطلب می نويسند و باعث معروف تر شدن آن ميشوند ، بدون اينكه شما اطلاع داشته باشد .

تجارت الكترونيك در جهان ، علمی كاملاً ساده و جا افتاده است. اما متاسفانه در ايران به دلايل گوناگون ( از جمله نبودن كارت های اعتباری ) اين مورد هنوز برای مردم ما امری نا آشناست. البته پيش بينی می شود تا دو سال آينده اوضاع كاملاً عوض شود. اما اگر شما آن روز بخواهيد تازه پا به عرصه اينترنت و تجارت الكترونيك بگذاريد ، ديگر به پای كسانی كه امروز شروع كرده اند نمی رسيد.

قیمت طراحی سایت

براي طراحي سايت و دریافت تعرفه و لیست قیمت خود لطفا اطلاعات خواسته شده را به آدرس Amirv60@yahoo.com آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید ارسال نماييد. بعد از بررسي موارد درخواست شده شما توسط تيم طراحي شرکت با شما تماس خواهيم گرفت تا هزينه مشخص را با در نظر گرفتن امکانات مورد نياز شما اعلام خواهيم کرد.
40% هزينه طراحي قبل از طراحي دريافت و مابقي به هنگام تحويل کار از شما دريافت خواهد شد.
در صورتي که دامنه و هاستينگ خود را قبلا ثبت کرده ايد اين نکته را اعلام کنيد در صورتي که ثبت نکرده باشيد اين هزينه به هزينه کلي طراحي سايت اضافه خواهد شد.

شرايط و ضوابط ميزباني وب

http://www.websazam.com/index.php/articles

 

PostHeaderIcon تعرفه سایت ، تعرفه هاست ، تعرفه دامین

وب سايت ، مکان حضور هر شخص يا شرکت در شبکه اينترنت است. يک وب سايت مي تواند علاوه بر ايجاد ارتباط و معرفي دارنده سايت، امکان اطلاع رساني بروز، بازاريابي و معرفي بين المللي را نيز فراهم آورد. کافي نت باران با اين رويکرد ، طراحي و اجراي سايتهاي اينترنتي ( طراحي سايت، طراحي وب ) را بعنوان يکي از فعاليتهاي خود، در نظر گرفته است.

چنانچه شما علاقه مند هستيد که سايت شما توسط طراحان ما تهيه و طراحي شود مي توانيد با ذکر موارد زير با ما تماس حاصل نماييد و چون معمولاً هزينه طراحي فقط يک بار پرداخت مي شود چنانچه با پرداخت هزينه بيشتر صاحب سايتي امن ، زيبا و جذاب شويد ارزش بيشتري خواهد داشت.

1- مشخص کردن دقيق امکاناتي که مي خواهيد در سايتتان ارائه شود.
2- ذکر رنگ هايي که بايد در سايت شما به کارگيري شود.
3- چنانچه نياز به لوگو ، بنر و … هم داريد اين مورد را قيد بفرماييد.
4- چنانچه براي شما مقدور است سعي کنيد نماي کلي سايت را رسم کرده و هر قسمت را به تفکيک مشخص نماييد و طرح کلي را ارسال نماييد.

پس از ارسال موارد فوق، هزينه تخمين زده و به شما اعلام مي گردد، بديهي است پس از اعلام هزينه طراحي هرگونه تغيير در موارد ارسال شده باعث تغيير در هزينه طراحي خواهد شد.

ليست زير تنها بخشي از خدمات تخصصي مي باشد که توسط کارشناسان ما ارائه ميشود:

– شناخت اهداف و طرح هاي مديران سازمان
– شناسايي مخاطبان سايت
– بررسي عملکرد سايت هاي مشابه داخلي و خارجي
– برگزاري جلسات حضوري متخصصان با کار فرمايان
– گزينش اطلاعات بر اساس نياز مخاطب
– طراحي ساختار اطلاعاتي سايت
– به کارگيري هنر گرافيک کامپيوتري
– ايجاد تطبيق ميان نوع طراحي با موضوع سايت
– به کار گيري سبکهاي خاص و متفاوت
– هماهنگي با متدهاي روز
– استفاده از تکنيک‌هاي روانشناسي رنگ
– به کار گيري انيميشن در صفحات وب
– پيشنهاد قالب گرافيکي سايت
– ارائه ساختار نهايي سايت
– پشتيباني سايت هاي طراحي شده
– نگهداري سايت و اختصاص فضا و نام دامنه
– کمک به اضافه شدن بخش هاي جديد به سايت
– کمک در بروز رساندن اطلاعات در سايت
– و …

براي طراحي سايت خود لطفا اطلاعات خواسته شده را به آدرس Amirv60@yahoo.com ارسال نماييد. بعد از بررسي موارد درخواست شده شما توسط تيم طراحي شرکت با شما تماس خواهيم گرفت تا هزينه مشخص را با در نظر گرفتن امکانات مورد نياز شما اعلام خواهيم کرد.
40% هزينه طراحي قبل از طراحي دريافت و مابقي به هنگام تحويل کار از شما دريافت خواهد شد.
در صورتي که دامنه و هاستينگ خود را قبلا ثبت کرده ايد اين نکته را اعلام کنيد درصورتي که ثبت نکرده باشيد اين هزينه به هزينه کلي طراحي سايت اضافه خواهد شد.

 

سیستم های الحاقی

سيستم هاي اضافه قيمت(تومان)
سيستم وبلاگ دهي  400,000
منبع فايل(دانلود) 200,000
سيستم تالار گفتگو(forum) 400,000
سيستم نظر سنجي 200,000
موتور جستجوي داخلي 100,000

 

تعرفه دامین

پسوند هزينه ساليانه (تومان)
com 9,000
net 9,000
org 9,000
ir 10,000
co.ir 8,500
ac.ir 8,500
biz 11,000
info 13,000

تعرفه هاست

فضا ( هاست ) هزينه ساليانه (تومان)
20 مگابايت 29.000
100 مگابايت 49.000
200 مگابايت 69.000
500 مگابايت 99.000
1000 مگابايت 149.000
فهرست اصلی
آخرین اخبار
 • نرم افزار اندروید نقاشی ساختمان
 • طراحی سایت نقاشی ساختمان انجام شد و سایت آنلاین شد
 • تبلیغات و بازاریابی اینترنتی
 • تور مجازی, عکاسی پانوراما, تصاویر 360 درجه, بازدید مجازی
 • انتشار کتاب آموزش وبلاگ نویسی توسط مولف شهریاری
قوانین،شرایط دریافت خدمات

قوانین و شرایط دریافت خدمات طراحی سایت

شرايط و ضوابط ميزبانی وب

ثبت سفارش کتاب
سفارش کتاب آموزش وبلاگنویسی در بلاگفا